DEĞİŞİM DEVAM EDİYOR...

Mayteks Çanta 2004 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Promosyon çanta sektöründe üretici ve satış konularında uzman ve deneyimli bir ekip tarafından kurulan Mayteks Çanta, müşterilerine ve promosyon çantalara değer katmaya devam ediyor.

Promosyon çanta imalatında liderliğini korumayı ve sahip olduğu deneyim ve değerlerini dünya ile paylaşmayı kendisine vizyon edinmiştir.

Yılların kazandırdığı deneyim ve birikimini, ürünlerine ve hizmet kalitesine aktararak müşterilerine hizmette mükemmeli yakalamak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak, ekibimiz, çözüm ortaklarımız ve müşterilerimizin desteğini kazanmak, insan sağlığını ve rahatını ön planda tutan çevreye duyarlı ürünleri hayata geçirmek misyonu ile promosyon çantalara değer ve estetik katmak için çalışıyoruz.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutup, evrensel kalite standartta ürünler ve hizmet sunmayı hedefleyen firmamız; hızla değişen ve gelişen talepleri en doğru ve en kısa sürede karşılamayı amaçlamaktayız.

Firmamız promosyon çanta imalatı konusunda uzman ekibiyle; sahip olduğumuz bilgi, teknoloji ve yenilikçi anlayışı ile ihtiyaçlara yönelik yeni ürün ve pazarlamasında sürekli evrim geçiren firmamız sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek kendisini sürekli lider kalmayı hedeflemektedir.

Sahip olunan yönetim anlayışı, bölgesinde lider, küresel ekonomide etkin ve saygın bir yer edinmeyi amaçlamaktadır. Yaptığımız her işe farklı bir gözle yeniden bakmak, sahip olduğumuz bilgi, birikim ve tecrübe ile başta ekibimiz olmak üzere, sektörümüzde, ülkemizde ve Dünya’da bir değer ifade etmeye devam edeceğiz…